Zewnętrzny dział reklamacji z naprawą obuwia, odzieży i wyrobów kaletniczych

Home Fora Forum Zewnętrzny dział reklamacji z naprawą obuwia, odzieży i wyrobów kaletniczych

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  FPHU HUBERT 3 lat, 9 miesięcy temu.

 • Stworzył
  Temat
 • #6288 Odpowiedź

  FPHU HUBERT

  Z uwagi na obecną sytuację i przeniesienie części sprzedaży ze sklepów stacjonarnych na sprzedaż internetową, oferujemy Państwu pełen zakres obsługi reklamacyjnej i po reklamacyjnej związanej z reklamacjami. Współpracujemy z rzeczoznawcami a także w swoim zespole zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem dotyczącym reklamacji obuwia, odzieży i wyrobów kaletniczych. Możecie Państwo nam zlecić pełną obsługę dotyczącą całej procedury reklamacyjnej począwszy od sporządzania i rozpatrywania reklamacji, jak też powiadomień klientów. Przygotowujemy też pisma do instytucji konsumenckich, odpowiedzi na wystąpienia rzeczników ochrony praw konsumenta.
  Prowadzimy szkolenia z zakresu przyjmowania i rozpatrywania reklamacji a także materiałoznawstwa, technologii produkcji obuwia.
  Wykonujemy naprawy w pełnym zakresie usług szewskich, kaletniczych i w najbliższym czasie także krawieckich.
  Naszym celem jest usprawnienie obsługi po sprzedażowej, reklamacyjnej, prowadzenie mediacji w celu znalezienia jak najlepszych rozwiązań nakierowanych także na pozyskanie i utrzymanie klientów firmy, sklepu, którzy często odchodzą z powodu niewłaściwej obsługi reklamacyjnej. Naszym celem jest też wskazanie takich rozwiązań, by straty ponoszone przez firmy z tytułu reklamacji były jak najniższe.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  Ewentualne zapytania lub oferty prosimy kierować na adres mailowy: hubert04@op.pl

Odpowiedz na: Zewnętrzny dział reklamacji z naprawą obuwia, odzieży i wyrobów kaletniczych
Twoje dane: