Nauka tradycyjnego szewstwa miarowego.

Home Fora Forum Nauka tradycyjnego szewstwa miarowego.

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Kurs rzemiosła szewskiego 5 lat, 10 miesięcy temu.

 • Stworzył
  Temat
 • #2318 Odpowiedź

  Kurs rzemiosła szewskiego

  Tradycyjne szewstwo powoli staje się wartością która zanika. Rzemiosło to staje się wymierającym zawodem. Wprowadzanie szybkich technologii produkcji obuwia sprawiło że obuwie stało się mało znaczącym elementem ubioru. Równocześnie jednak wraz z wzrostem zamożności polaków, oraz podniesieniem stanu świadomości, pojawiła się tendencja do zakupu obuwia droższego, rzemieślniczego, wykonanego z naturalnych materiałów.
  Firma Akces od 30 lat kultywuje produkcję obuwia krótkoseryjnego oraz miarowego. Podstawą działalności jest wykonywanie obuwia dla potrzeb teatrów, tanecznego a w ostatnich kilkunastu latach obuwia ślubnego. Odrębną częścią działalności firmy jest wykonywanie miarowego obuwia oficerskiego ( galowe i do jazdy konnej) na podeszwach skórzanych wykonywanych tradycyjnymi metodami szycia oraz kołkowania. Ze względu na procesy technologiczne każda wykonana para jest unikalna.
  Pragnąc zachować tradycje szewskie, oraz wpisując się w najnowsze tendencje odkrywania rzemiosła, firma Akces organizuje indywidualne i grupowe szkolenia z zakresu tradycyjnego rzemiosła szewskiego.
  Kim jesteśmy:
  rodzinną firmą trójpokoleniową.
  Co oferujemy:
  – naukę tradycyjnego szewstwa opartego o różne technologie
  – nauka montażu obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego
  – poznanie zasad projektowania, w oparciu o najnowsze badania biomechaniki stopy
  – podstawy zasad korekcji obuwia oraz wykrywania dysfunkcji stopy
  – nauka materiałoznawstwa, szycia cholewek
  – możliwość praktyki przy obsłudze klienta indywidualnego, poznanie całego procesu obsługi od zbierania miar, przez przeprowadzenie przymiarki, do odbioru gotowego obuwia
  – możliwość praktyki w salonie firmowym ( poznanie zasad obsługi, zdobycie wiedzy nt. oczekiwań klientów)
  – opieka indywidualnego nauczyciela podczas zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej
  – możliwość zdobycia unikalnej wiedzy a po zakończeniu kursu możliwość podjęcia własnej działalności, współpracy partnerskiej, franczyzowej itp.
  – możliwość uruchomienia działalności jako fila na terenie całej UE.
  Zapraszamy do kontaktu:
  akces@akces.biz
  12/654-91-68
  12/654-90-61
  http://www.akces.biz

Odpowiedz na: Nauka tradycyjnego szewstwa miarowego.
Twoje dane: