Atrakcyjna oferta dla samodzielnego szewca

Home Fora Giełda pracy Dam pracę Atrakcyjna oferta dla samodzielnego szewca

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Szewc Na Grochowie 1 rok, 6 miesięcy temu.

 • Stworzył
  Temat
 • #14927 Odpowiedź

  Szewc Na Grochowie

  To nie jest zwykłe ogłoszenie o pracę jakich wiele oraz jest „haczyk”. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie ale poprowadzenie dobrze prosperującego zakładu szewskiego i satysfakcjonujące zarobki (znacznie powyżej średniej krajowej – można sprawdzić pracując w naszym zakładzie).

  Jeżeli Jesteś osobą z nałogami, pracujesz sprawdzając stale wiadomości na FB i wyznając zasadę „czy się stoi, czy się leży..”, niesystematyczną, której obce są terminy takie jak jakość wykonywanych usług i obsługa klienta – to nie ma sensu dalej czytać tego ogłoszenia 🙂

  Natomiast jeżeli praca szewca / kaletnika nie jest ujmą na honorze a ciekawym zawodem i do tego z gwarancją satysfakcjonującego wynagrodzenia, zapraszamy na rozmowę i spotkanie w naszym zakładzie, który znajduje się w Warszawie.

  Czego oczekujemy: doświadczenia i praktycznej umiejętności związanej z naprawą obuwia i drobnymi pracami kaletniczymi. Systematyczności, odporności na stres, umiejętności samodzielnej organizacji pracy.

  Co zapewniamy: satysfakcjonujące wynagrodzenie a wkrótce przekazanie naszego zakładu, przy czym zapewniamy pomoc przez pierwsze pół roku. Prace skomplikowane cholewkarskie i kaletnicze wykonywane są przez osoby współpracujące – jest więc okazja poszerzyć swoje umiejętności. Jest też możliwość przejęcia zakładu wraz z osobą aktualnie zatrudnioną na umowę o pracę (po roku nienagannej pracy).

  Kontakt: 509 728 492 mail hubert04@op.pl