Forum dyskusyjne
Linki branżowe
Ogłoszenia
Pomoc technologiczna/
Akty i ustawy prawne
Szkolenia
Projekty / dotacje UE

Osiągnięcia

OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA "ZDROWA STOPA WASZEGO DZIECKA"

Prowadzona przez Polską Izbę Przemysłu Skórzanego Ogólnopolska Kampania miała na celu podkreślenie walorów zdrowotnościowych i użytkowych polskiego obuwia dziecięcego, budowanie świadomości polskich klientów w wyborze polskich marek obuwia dziecięcego oraz promocję polskich producentów obuwia dziecięcego.

Głównym celem Kampanii była, jest i będzie ochrona zdrowia dziecka.

Wybór pierwszej i kolejnych par butów dla dzieci odgrywa znacząca rolę w kształtowaniu postawy każdego dziecka i ma duży wpływ na jego zdrowie.

Wieloetapowość prowadzonych działań oraz ogólnopolski zasięg Kampanii pozwolił uświadomić wszystkim rodzicom jak ważny jest dobór prawidłowego obuwia dla swoich pociech, które nie będzie negatywnie wpływać na prawidłową postawę dziecka oraz nie będzie narażało go na grzybicę czy kontakt z substancjami rakotwórczymi.

Zaangażowanie, trud i wysiłek Wszystkich Uczestników Kampanii oraz Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego głównego koordynatora kampanii potwierdza słuszność organizacji tego typu akcji, a sama idea z pewnością znalazła swoich sprzymierzeńców.

SUKCESY!!!
KAMPANIA ZDROWA STOPA WASZEGO DZIECKA

Akcja dotarła do dużej liczby osób, co z pewnością przyczyniło się do podniesienia poziomu świadomości potencjalnych klientów obuwia, a w konsekwencji wzmocniło potencjał polskiego przemysłu obuwniczego i przybliżyło znajomość polskich marek.

KONIEC A ZARAZEM POCZĄTEK

KAMPANIA ZDROWA STOPA WASZEGO DZIECKA

Uroczyste zakończenie Kampanii ZDROWA STOPA WASZEGO DZIECKA podczas targów Obuwia Skóry i Wyrobów Skórzanych w Poznaniu pozwoliło podsumować efekty wszystkich działań Kampanii ale jednocześnie zapoczątkowało nowe działania promocyjne dla przemysłu obuwniczego.

Wytworna lampka szampana w gronie uczestników Kampanii, światła fleszy, wzajemne refleksje, podziękowania oraz nowe pomysły promocji polskich producentów, tak można pokrótce zobrazować wspólne spotkanie.

Szczególnie ważnym elementem spotkania było uhonorowanie zwycięzcy konkursu na najbardziej przyjazny sklep z obuwiem dziecięcym.

Ten zaszczytny tytuł został przyznany dla sklepu URWIS z Torunia, którego właścicielami są Barbara i Marek Noskowicz

Przeszkolony personel sklepu w zakresie prawidłowego doboru obuwia dla dzieci, rozpowszechniane materiały informacyjne podkreślające walory zdrowotnościowe i użytkowe polskiego obuwia dziecięcego oraz wydzielony kącik dla dzieci do zabawy w pełni uzasadniają wybór właśnie tego sklepu na zwycięzcę konkursu.

Duży asortyment, różnorodność kolekcji sprzedawanego obuwia oraz sprzedaż obuwia wyłącznie produkcji polskich producentów zasługują na uznanie sklepu URWIS - Najbardziej Przyjaznemu Dziecku.

Pani Krystyna Bednarek Prezes Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego nie kryła zadowolenia podsumowując efekty Kampanii oraz dziękując wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pomoc przy kreowaniu dobrego wizerunku polskiego producenta.

KAMPANIA ZDROWA STOPA WASZEGO DZIECKA pozwoliła utrwalić w świadomości polskich klientów - rodziców jak ważny jest prawidłowy dobór obuwia dla dzieci, które wpływa na ich zdrowie i rozwój.

KAMPANIA ZDROWA STOPA WASZEGO DZIECKA rozpoczęła WSPÓLNĄ promocję marek polskich producentów obuwia pod hasłem

W POLSKICH BUTACH DOOKOŁA ŚWIATA

Mamy nadzieję, że udział uczestników Kampanii pozytywnie wzmocnił przekaz informacyjny, jaki za sobą ta akcja niosła.
Kampania jest z pewnością kolejnym krokiem ku konsolidacji sił polskich producentów obuwia, co w konsekwencji może skuteczniej ukierunkować działania mające na celu poprawę konkurencyjności przedsiębiorstw w naszej branży.

Krystyna Bednarek
Prezes Zarządu

IPS
M.B.Market Ltd.
Świat butów
Zdrowa stopa Twojego dziecka
Certyfikat
Polska Agencja Rozwoju Przedsiebiorczosci
ShoeInfoNet
WMTiW Politechniki Radomskiej
Portal Promocji Eksportu